Wiosna na biegowo i nie tylko…

21 lutego 2014 Gdzie pobiegniemyNasze starty  No comments

Pomału zaczyna się kolejny sezon biegowy. Każdy z nas ma określone plany z nim związane. Poniżej przeczytacie o imprezach, w których zamierzamy wziąć udział.

22 luty 2014 (sobota) – Złoto dla Zuchwałych – Lubostroń – Maraton Pieszy na Orientację, na który wybiera się Sławek. Będzie miał do pokonania 50 kilometrów, a biorąc pod uwagę jego postępy w dziedzinie orienteeringu i zwycięstwo w Białej Cobrze można się spodziewać wysokiego miejsca, a może i podium…

logoPMnO200px

1 marzec 2014 (sobota) – I Karnawałowy Trail Półmaraton – Łeba – na mapie biegów pojawiła się nadmorska miejscowość oddalona tylko o 60 kilometrów od Słupska i tam prawdopodobnie uda się kilka osób ze STOPY, a by spróbować swoich sił na niełatwej krosowej trasie do latarni Stilo i z powrotem. Oczekujemy meldunku z Łeby.

lebak4m2

2 marzec 2014 (niedziela) – III Bieg Morsa – Garczyn – wśród nas są osoby, które zasmakowały w zimowych kąpielach. Okazja do połączenia dwóch przyjemności pojawiła się niedaleko Kościerzyny, gdzie oprócz biegu po lesie na dystansie 6,7km czeka na biegaczy kąpiel w jeziorze. Liczymy na reprezentanta naszego miasta Piotra P. i trzymamy kciuki.

DSC_0183 (640x428)

8 marzec 2014 (sobota) – Słudzibie 5/6 – Słupsk – już przedostatni bieg czeka na nas w cyklu Słudzibie 2013-2014. Tym razem spotykamy się w Dniu Kobiet i z tej okazji wszystkie Panie pobiegną u nas bez uiszczania opłaty startowej. Łatwa trasa o długości 5 kilometrów zacznie się w Parku Kultury i Wypoczynku w okolicy Switch Pubu. Zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swojej szybkości i liczymy na wysoką frekwencję. Nie zapominajcie o nagrodach finansowych i losowaniu „stówki” 🙂

bilde

16 marzec 2014 – XXVIII Bieg Zaślubin – Kołobrzeg – tradycyjnie już spora grupa wybiera się do Kołobrzegu. W tym roku po raz pierwszy czeka na nas nowa, atestowana trasa. Wielu z nas zapowiada rywalizację między sobą i poprawę życiówki na dystansie 15 kilometrów. Oby tylko dopisała nam pogoda i wiało mniej niż w roku ubiegłym. Nie możemy już doczekać się wycieczki do przyjaznego biegaczom Kołobrzegu.

bieg-_ko2014-01-22-14-56_crp

 

Leave a reply