II Maraton Towarzyski Doliną Słupi

20 maja 2017 Nasze starty  No comments

Kilka dni po naszym Maratonie Towarzyskim otrzymałem wiadomość od Zbyszka Malinowskiego. Myślę, że warto jego słowa (za jego zgodą) tutaj przytoczyć:
Dzień dobry bardzo,
Paweł pięknie dzięki bardzo WAM za przecudowny majowy event!
Miło było spędzić z Wami kilka godzin w urokliwym krajobrazie przy pięknej pogodzie, cudownym pachnącym wiosną Obszarze Natura 2000 wśród fajnych wartościowych ludzi, którzy posiadają wewnętrzne piękno, którego żadne czynniki zewnętrzne nie są w stanie zmienić.
Fajnie biegło mi się wśród uśmiechniętych dobrych ludzi posiadających inny stan umysłu…rozumu…rozum ma możliwości pokonywania możliwości ciała. Widziałem to na trasie Waszego biegu, kiedy dziewczyny „łamała” pogoda.
Mimo bólu, biegły dalej i dalej…ból czuj go jeżeli przegrywasz,
zadawaj jeżeli wygrywasz…kiedy poddaje się ciało, a zaczyna biec charakter zaczyna się sukces…widziałem 'Go’ w oczach dziewcząt i chłopaków biegnących obok na trasie biegu…nie pragnij, by to co robisz było łatwiejsze, pragnij, ażebyś to TY był lepszy…bo pasja inspiruje kreatywność.
Arystoteles już p.n.e. mówił, że ruch jest życiem, a życie ruchem! Chciejmy się ruszać, aby czuć się lepiej we własnym ciele. Platon p.n.e natomiast twierdził, że bieganie jest najważniejszym ćwiczeniem dla ciała…bo bieganie to wolność, zabiera mnie dokładnie tam gdzie chcę…kiedy chcę…to zdrowy egoizm zakrawający na narcyzm :-)… Mówmy szczerze, biegacze tacy są :-)…a może to moja teoria.
Piękne dzięki dziewczyny za „towarzystwo” tobie Gosiu, Kama, Mona jesteście świetne, doskonałe w wytrwałości.
Ogromne dzięki za suport dla Agnieszki, dla Izy, byłyście niezastąpione, poczekam na więcej :-)…
Dziękuję pięknie przecudownym ludziom , Jarkowi, Sławkowi, Pawłowi i całej reszcie bez których tam mnie z Wami by nie było. Do zobaczenia więc za rok już na III edycji!
Oczywiście pięknie bardzo zapraszam na Kołobrzeg Maraton 6, Kołobrzeg 1/2 Maraton 3 oraz Kids Maraton 5, które to odbędą się w dniu 05.05.2018 r. !!! Biegać każdy może…
Pozdrawiam z dobrego miasta Kołobrzeg.
Dobrego dnia bardzo.
Zbyszek

Leave a reply