STOPY w Ergo Arenie :)

12 października 2014 Nasze starty  No comments

DSC_0356

12 października w Sopocie odbył się Verve 10K Run Sopot – pierwszy i jak zapowiadają organizatorzy nie ostatni bieg na dystansie 10 kilometrów.
Bieg zapowiadał się ciekawie z kilku powodów: meta na Ergo Arenie, wśród uczestników Paula Radcliffe (rekordzistka świata w maratonie -2:15.25) oraz czołówka polskich biegaczy, a ładna strona internetowa i bogata oprawa medialna dodawały kolorytu całej imprezie.
Pomimo kilku podbiegów i chwilami dość mocnego wiatru szybka trasa pozwalała na dobre wyniki. Utworzono strefy czasowe, ale oczywiście było jak zwykle :) DSC_0370
Część trasy była dość wąska, ale uroku dodawała jej złota polska jesień i sporo bardzo aktywnych kibiców w okolicach sopockiego molo i na stadionie. Na 8 km czekał długi podbieg, na szczęście myśl o finiszu na Ergo Arenie pozwalała wycisnąć z siebie resztki sił.
Jak na pierwszą edycję bieg był OK. Szkoda, że organizator nie postarał się o zaprojektowanie ładniejszego medalu – mówiąc delikatnie nie powala.
Biegło się fajnie, szybko (wyszła super życiówka 😉 a na mecie jakaś blondyna rozdawała autografy 😉 więc też się załapaliśmy :) Atmosfera super szczególnie w takim miejscu

DSC_0366DSC_0375


Robert – 39:06 PB
Jacek G – 42:16
Paweł Ż – 46:55 PB

Leave a reply