To i owo na biegowo:)

2 grudnia 2012 strona główna  No comments

Na tydzień przed debiutem maratońskim w stolicy Portugalii Sławek rozpoczął już treningi w okolicach Lizbony:)

Heniu Szost uzyskał drugi wynik w historii polskiego maratonu. W japońskiej Fukuoce zajął 3 miejsce z czasem 2:08:42 i tym samym ukończył w dobrym stylu już trzeci maraton w tym roku. 4 marca w Otsu uzyskał rekord Polski w czasie 2:07:39, na Olimpiadzie w Londynie zajął bardzo dobre 9 miejsce i był najlepszym Europejczykiem, a jego czas to 2:12:28.

Wczoraj podczas słupskiego Biegam bo Lubię Tomasz Czubak zafundował wszystkim sprawdzian na sprinterskim dystansie 60 metrów. Niektórzy nie biegali „sześćdziesiątki” od czasów podstawówki ale okazało się, że nie wszystko stracone. Dwóch reprezentantów STOPY – Paweł i Jacek zajęli odpowiednio 3 i 4 miejsce z czasami 7.79s i 7.81s. W finałowym biegu wystartowało 4 najlepszych zawodników i sam mistrz na 400m Tomasz Czubak. Nie dał on szans amatorom i wygrał bieg przed Pawłem, Jackiem i dwoma kolegami z BBL.