SŁUDZIBIE 5 – zapowiedź

4 marzec 2013 Gdzie pobiegniemy  10 comments

DSC_7372

Dobiega końca zima, a wraz z nią kończy się pierwszy cykl Słupskich Dzikich Biegów – SŁUDZIBIE. W najbliższą sobotę 9 marca 2013 roku odbędzie się piąty i ostatni bieg Słudzibie 2012/2013. Zapisy do biegu w biurze zawodów przy Parku Linowym „Leśny Kot” w Lasku Północnym od godziny 10.15. Udział w imprezie jest oczywiście bezpłatny:)

Bieg odbędzie się bez względu na pogodę, pomimo tego, że zapowiadany jest powrót zimy i opady śniegu. W takim wypadku radzimy zabrać kolce lub nakładki z kolcami na buty. Bieg będzie miał formułę handicapową, co oznacza fajną zabawę i jeszcze więcej emocji na trasie. Zapraszamy wszystkich do udziału!!!

10 comments to SŁUDZIBIE 5 – zapowiedź

 • Johnny STOPA Janek says:

  Ostatnie doniesienia pogodowe mówią, że padać jednak w sobotę nie powinno. Oby się sprawdziło. Ale dla odmiany ma mocno wiać ze wschodu, odczuwalna grubo poniżej zera!

 • Slawek says:

  Spodziewam się mało osób :(
  Pogoda odstrasza – to jedno.
  Ale chyba również ludzie boją się formuły biegu pościgowego.

 • OlekDanczak says:

  Z pogodą nie wygramy, ale myślę, że formuła biegu więcej ludzi przyciągnie niż odstraszy, zawsze to coś innego.

 • nijagi says:

  Nie wiem czy można stwierdzić że się „boją”. Ale znam osoby które nie lubią być mijane (dublowane). A jeśli dobrze zrozumiałem zasady to nie da się tego uniknąć.
  Może jednak mała liczba zgłoszeń ma inną przyczynę. Po prostu co niektórzy uznali, że nie ma sensu się zgłaszać bo się zapiszą w dniu zawodów. I się okaże że w dniu zawodów wcale nie będzie tak źle jak się zdawało.

 • Johnny STOPA Janek says:

  Prezesie, to nas będą ścigać? Czy my będziemy ścigali? Poprzednie biegi pokazały, że możemy liczyć na 50-60 biegnących. Pogoda nie będzie zła, ma nie padać, a to najważniejszy prognostyk. Do zobaczenia na starcie.

 • Maslo says:

  Szkoda, że na gp24 od dłuższego czasu nie wzmianek o naszych biegach czy też treningach.

 • Paweł Paweł says:

  Masło, nie dramatyzuj, dwa tygodnie temu był o nas duży artykuł ze zdjęciem w papierowym wydaniu weekendowym, gdzie napisali o mszach, biegorankach i zapowiedzieli Słudzibie…

 • Johnny STOPA Janek says:

  Prasa i TV kłamią. Internet jedynym źródłem wiarygodnych informacji.

 • Maslo says:

  Paweł, nie widziałem tego :)

Leave a reply