Co we wrześniu STOPA robi

5 wrzesień 2013 Gdzie pobiegniemy  11 comments

plakat

W najbliższą sobotę czeka nas największa w okolicy impreza biegowa, w której jak co roku weźmiemy udział. Półmaraton Słowiński z Rowów do Ustki rokrocznie gromadzi ponad 100 osób na starcie. Trasa posiada atest. W tym roku jest to już XVIII edycja tego popularnego biegu. STOPA będzie licznie reprezentowana, liczymy też na rekordy życiowe niektórych naszych kolegów.

W Słupsku w tym samym dniu po południu jest organizowane pożegnanie lata w parku linowym Leśny Kot. Nie zabraknie tam atrakcji dla najmłodszych, a dla osób pełnoletnich jest zaplanowany Bieg i Rajd Nordic Walking na dystansie 6,4km. STOPA pokaże się także tam, zachęcając wszystkich do udziału w kolejnej edycji Słupskich Dzikich Biegów.

Tydzień później, a dokładnie w niedzielę 15 września przenosimy się na wschód od Słupska do naszych przyjaciół z Damnicy, gdzie odbywać się będzie III Bieg pod Dębem. Na bardzo przyjemnej trasie o długości 11 kilometrów spróbujemy pokazać się z jak najlepszej strony. Na liście startowej już dziś widnieje 14 STÓP:)

1260860_620522851325446_713039100_n

Następny weekend także zapowiada się biegowo dla członków naszego stowarzyszenia. Kilku STOPOWICZÓW wybiera się do Płotów na 17 Bieg Uliczny o Sztachetkę. Fajna atmosfera i oryginalne medale są tym, co przyciąga biegaczy na niezbyt ciekawą trasę w Płotach.

18419_29074_medal

Kaszuby też maja swojego STOLEMA. We Wdzydzach Kirszewskich 21 września odbędzie się Półmaraton Stolema. Warto się tam wybrać z powodu malowniczych terenów i pięknych jezior.

Następnego dnia ciekawą propozycją jest Kaszubski przełaj. Coś dla normalnych inaczej. Trasa przebiega przez tereny naturalnie utrudniane przez przyrodę. Są to między innymi : tereny leśne, rowy melioracyjne. Tereny bagienne, koryta zabagnionych rzeczek, podbiegi pod piaszczyste góry byłej żwirowni. Długość trasy wynosi około 10 km.

11 comments to Co we wrześniu STOPA robi

Leave a reply