Biegowy Kwiecień

29 marzec 2013 Gdzie pobiegniemy  No comments

images

Na dobre już rozpoczęła się wiosna. Przynajmniej w kalendarzu. Dzień jest już dużo dłuższy, a od niedzieli będzie jeszcze lepiej, bo o godzinę do przodu:) Niestety aura jest nadal zimowa, co nie zmienia faktu, że w kwietniu będziemy dużo biegali. My ze STOPY. Po raz pierwszy zdarza się w Polsce tak, że w jednym miesiącu odbywają się cztery duże maratony. Zaczyna się 7 kwietnia w Dębnie, potem 14 kwietnia w Łodzi, 21 kwietnia w Warszawie i kończy 28 kwietnia w Krakowie. Na jeden z tych maratonów wybiera się dwóch reprezentantów STOPY. Będziemy obecni obok Henryka Szosta na Orlen Warsaw Marathon, ale tylko na starcie 😉

orlen

W ten sam weekend w Kolbudach odbędzie się 45 ERnO Harpagan, na który także wybierają się nasi reprezentanci. Będą oni przemierzać trasy piesze i rowerowe, a o ich ciekawych zapewne przygodach napiszemy tuż po zakończeniu imprez.

full

Tydzień później w Rzepnicy pod Bytowem odbędzie się Drugi Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest. Jest to bieg górski po malowniczych terenach leśnych w okolicach Bytowa. I tam również nie może zabraknąć Stopowiczów, którzy pojadą zmierzyć się z trudnym dystansem 8850 metrów.

Baner-poprawny-300x150

 

Leave a reply